První konzultace a návrh řešení ZDARMA.

NAŠI KLIENTI

VYBRANÉ ZAKÁZKY

www.cleanmotor.cz

Mobilní služba dekarbonizace po celém Libereckém kraji. Odstranění karbonových usazenin z celé motorové soustavy. Účinky jsou okamžité a dlouhodobé.
logotyp
web
grafika

www.ell-medical.cz

Díky své praxi a znalosti nemocničních zařízení je paní Šiftová jednoznačně ta nejlepší pro rekonstrukci zdravotnických a komerčních objektů.
logotyp
web
grafika

www.ell-inspire.cz

Designové studio, které posouvá bydlení a "pohodlí domova" na úplně jinou úroveň. Řešení na míru a možnost objednání služeb online!
logotyp
web
grafika

www.roatangreenhill.com

Zahraniční developerský projekt, který potřebuje prezentovat své projekty v Hondurasu globálně. Prodej či pronájem nemovitostí.
web
grafika

www.baccaratsro.cz

Společnost, která se zabývá strojovým vyšíváním pomocí nejmodernějších automatických strojů s možností výroby výšivek již od 1 ks.
logotyp
web
grafika

www.profiservislbc.cz

Rodinný pneuservis, který působí v Liberci již přes 15 let. Pro zvýšení efektivity servisu jsme zde programovali rezervční systém na míru dle požadavků.
logotyp
web
grafika

www.e-podlahy.eu

Liberecká stavební společnost potřebovala vybudovat funkční e-shop pro prodej podlah. Speciální funkce a správné SEO nastavení bez problému.
web
e-shop

www.chelyscz.cz

Instalace nového zdroje tepla vč. vyčíslení úspor nákladů na vytápění a zhotoví kompletní projektovou dokumentaci k provedení stavby.
web

www.toyota-liberec.cz

Nescar Sport není jen obyčejným autoservisem, ale je předním podejcem vozů značky TOYOTA, LEXUS a distributorem pro MOTUL.
web
e-shop
grafika

www.maya-studio.cz

Liberecké studio, ve kterém najdete tetovací salón, maderoterapii a procedůru zvanou Vacuslim 48. Osobně odzkoušeno, doporučujeme.
web
grafika

www.houskaok.cz

Houška OK s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí v oboru ocelové konstrukce a zámečnické práce. Ocelové onstrukce na míru.
web
grafika

www.acmcert.cz

Profesionální služby v oblastni certifikace systémů, vedení účetnictví, mzdové agendy, podávání daňových přiznání pro PO i FO.
web
grafika
newsletter

www.veterina-liberec.cz

Poskytuje odbornou léčebnou veterinární činnost, diagnostickou činnost a veterinární poradenství. Široká škála služeb vysoké úrovně.
web
grafika

www.rexonsecurity.cz

Bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí. Kvalitní, spolehlivé a cenové dostupné služby. Dlouholeté dodávky spokojeným klientům.
web
grafika

www.tkv-liberec.cz

Stanice technické kotroly, která poskytuje technické prohlídky vozů všech kategorií. Schvalování technické způsobilosti dovozů, přestaveb i staveb.
web
grafika

www.rsprima.cz

Příprava pro budoucí řidiče moderní formou bez stresu se zaměřením na zásady bezpečné jízdy, správného ovládání vozidla atd...
web
grafika

www.loznice-jablonec.cz

Ložnicové studio Jablonec nad Nisou. 17 Let zkušeností v sektoru ložnice.Osobní a individuální přístup k našim zákazníkům.

web
grafika

www.prochle.cz

Lenka Procházková, členka politické strany KDU-ČSL.


web
grafika

www.1ku1.cz

www.toscani.cz

www.kuchynekvs.cz

www.plauditliberec.cz

www.mj-instalater.cz

www.kosmetika-vendy.cz

Miroslav KlásekAUTOŠKOLA RS-PRIMA
Read More
Firmu D-EVO GRAPHIC s.r.o. jsem oslovil na doporučení obchodního partnera s velmi specifickým požadavkem na realizaci moderní a přehledné webové prezentace autoškoly. Setkal jsem se s velice vstřícným a profesionálním přístupem s celou řadou užitečných rad a námětů. Společně s panem Holickým jsme našli efektivní řešení a podařilo se vytvoření přehledných a funkčních stránek . Musím konstatovat, že s profesionály se skvěle spolupracuje. Mimo jiné se nám díky spolupráci podařilo zefektivnit viditelnost, přístupnost a návštěvnost prezentace autoškoly při značném snížení zbytečných nákladů za neefektivní nabízené služby tzv. šmejdů. Firmu D-EVO s.r.o. a služby pana Holického plně doporučuji.
Lenka ProcházkováKDU-ČSL
Read More
Ráda bych tímto poděkovala panu Josefu Janu Holickému,za jeho skvělou práci. Můj první kontakt na pana Holického a jeho společnost D-EVO GRAPHIC s.r.o. jsem dostala od svého kolegy,když jsem potřebovala vytvořit své profi stránky. Měla jsem z toho přeci jen obavy,dnes už ale vím, že naprosto zbytečně. Profesionalita,kvalita práce i lidský přístup pana Holického,mě opravdu více než mile,překvapili. I ve chvíli,kdy už byla práce hotová a stránky spuštěny,mohla jsem a stále se mohu,na pana Holického kdykoliv obrátit o pomoc a on nikdy,neodmítne a téměř obratem je schopen,velmi profesionálně,pomoci.Mé stránky mi již nyní velmi dobře slouží,velmi dobře vypadají (ostatně stejně dobře,jako sám pan Holický 😊) a i v mém okolí jsem se setkala jen s kladným ohlasem. Pokud někdy budete uvažovat o zřízení profesionální web stránky, e-shopu, jakékoliv složitější webové aplikace,apod.,agentura D-EVO s.r.o., pana Josefa Jana Holického, je tou nejlepší volbou.
Previous
Next

Napište nám

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rychlý kontakt

Těšíme se na společnou spolupráci!