VÝŠIVKY A NÁŠIVKY

Výroba výšivek a nášivek

„Kde končí potisk, začíná výšivka. Vyšívané logo či nápis je vždy výraznější, barevnější, trvalejší, prestižnější a přitom dnes již ne nutně násobně nákladnější oproti potisku.“

Výšivky

Vyšijeme Vám cokoliv, od jednoduchých textů až po složité motivy. Výšivky realizujeme do nastřižených dílů, které nám dodáte, nebo hotových výrobků, které v případě, že je nemáte, lze objednat přímo u nás za velmi přijatelnou cenu!

Nášivky

Nášivky jsou samostatné výšivky, vyšité na speciální podklad, nejčastěji filc, který může být různobarevný. Nášivka je určena k dalšímu našití tam, kde není možné aplikovat přímo výšivku. Nejčastěji se jedná o rukávy bund. Nášivka je skvělý způsob jak své logo „přenášet“ na různé druhy textilu, dle potřeby.

Reklamní textil

Pokud poptáváte pro Vaši firmu pracovní oděvy, či skvěle vypadající kousky jako jednotlivec – jste zde správně. Nabízíme široký sortiment textilu. Vyberete si zde jak pro firemní a jiná obchodní jednání z prémiových košil, tak oděv na doma.

To vše v našem katalogu v sekci Katalog za velmi přijatelné ceny. Také zde platí množstevní slevy, a tak čím více, tím méně.

Cenu stanovujeme každému zákazníkovi individuálně dle jeho potřeb.
Důležitým faktorem je množství potřebných stehů a počet objednaných kusů. U nás platí, že čím větší množství, tím menší cena.

Zašlete nám email s počtem kusů, velikostí a podklady, či vyplňte nezávazný poptávkový formulář níže a my Vám do 24 h zašleme přesnou cenu.

Cena programu pro logo či nápis již od 250 Kč bez DPH.
Při opakované zakázce stejného loga nebo při objednávce nad 50 ks je program zdarma.

Nezávazná poptávka

Jsme tu pro Vás!

IČ: 11647094  •  DIČ: CZ11647094

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.